Profesjonalne niszczenie dokumentów


Profesjonalne niszczenie i archiwizacja dokumentów Bydgoszcz, Gorzów, Szczecin, Zielona Góra

Oferujemy Państwu maksymalnie zabezpieczone i utajnione, bezproblemowe i szybkie i profesjonalne niszczenie dowolnej ilości dokumentów i bieżących gromadzonych w naszych szafkach pojemnikach sprawdzonych i funkcjonujących w ponad kilkuset firmach, między innymi w najważniejszych urzędach i instytucjach, jednostkach samorządowych, dużych, średnich i małych firmach, sądach, bankach, placówkach ochrony zdrowia, placówkach oświaty. Działamy na terenie miast takich jak: Poznań, Bydgoszcz, Gorzów, Szczecin, Zielona Góra.

WYGODNIE

Możliwość umieszczenia pojemników w dowolnym miejscu w biurze oraz możliwość wrzucania jednorazowo dużych ilości dokumentów powoduje, że pracownicy szybko przyzwyczajają się do wymogów polityki ochrony informacji w firmie. Profesjonalne niszczenie i archiwizacja dokumentów dostępne są w: Szczecinie, Bydgoszczy, Gorzowie, Zielonej Górze czy Poznaniu.

BEZPIECZNIE

Dostęp do dokumentów mają tylko osoby upoważnione - akta przeznaczone do zniszczenia znajdują się w zamkniętej szafce / pojemniku (na życzenie klienta dodatkowo zabezpieczonym plombą) pojemniki dodatkowo są wyposażone w specjalnie skonstruowany mechanizm wrzutowy, uniemożliwiający wyjęcie dokumentów przez osoby nieupoważnione.

ESTETYCZNIE

Niewielkie wymiary, meblowe wykończenie, popularna kolorystyka powodują, że nasze pojemniki wtapiają się w interior Państwa biura

Niszczenie i archiwizacja dokumentów

Każda firma, w której zbierane są dane w formie papierowej dotyczące kontrahentów i klientów, musi systematycznie przeprowadzać profesjonalne niszczenie dokumentów. Nawet w niewielkim przedsiębiorstwie to zadanie zajmie każdorazowo dużo czasu, dodatkowo wymaga znajomości przepisów dotyczących prawidłowej utylizacji danych osobowych oraz poufnych. Usługi Mareks pozwolą Państwu zwiększyć efektywność pracy w biurze. Pracownicy firmy będą wrzucać niepotrzebne akta do wyznaczonych i zabezpieczonych kontenerów, bez konieczności korzystania z niszczarki. W wyznaczonym terminie odbierzemy nagromadzoną makulaturę, a następnie przewieziemy ją do punktu utylizacji.

W trakcie profesjonalnego niszczenia dokumentów korzystamy z nowoczesnych maszyn, które zapewniają wysoką klasę tajności. Proces utylizacji jest zawsze monitorowany, dlatego na Państwa życzenie możemy okazać nagrania. Kontenery ze zgromadzonymi aktami odbieramy samodzielnie i po ich wypróżnieniu odstawiamy na miejsce. W zakres usług Mareks wchodzi też archiwizacja dokumentów w Szczecinie i wielu innych miejscowościach - wykaz dostępny jest na stronie. Opcja ta pozwoli Państwu przechowywać wrażliwe dane przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującym prawem, przy jednoczesnej oszczędności miejsca na archiwum.

PROCES NISZCZENIA DOKUMENTÓW

  • dostarczanie worków bankowych lub pojemników, oraz plomb do miejsca odbioru - na życzenie klienta pakowanie akt do pojemników
  • odbiór zaplombowanych pojemników- transport i konwój  do niszczarni
  • zniszczenie dokumentów na maszynach 3 klasy tajności według normy DIN 66 399
  • monitorowanie procesu utylizacji
  • wystawienie certyfikatu zniszczenia
  • dostarczanie na życzenie klienta zerwanych plomb oraz nagrania całego procesu