NISZCZENIE DOKUMENTÓW - BYDGOSZCZ, POZNAŃ, SZCZECIN, ZIELONA GÓRA - SYSTEM SZAFEK

Oferujemy Państwu maksymalnie zabezpieczone i utajnione, bezproblemowe i szybkie niszczenie dowolnej ilości dokumentów i bieżących gromadzonych w naszych szafkach pojemnikach sprawdzonych i funkcjonujących w ponad kilkuset firmach, między innymi w najważniejszych urzędach i instytucjach, jednostkach samorządowych, dużych, średnich i małych firmach, sądach, bankach, placówkach ochrony zdrowia, placówkach oświaty. Działamy na terenie miast takich jak: Poznań, Bydgoszcz, Gorzów, Szczecin, Zielona Góra.

WYGODNIE

Możliwość umieszczenia pojemników w dowolnym miejscu w biurze oraz możliwość wrzucania jednorazowo dużych ilości dokumentów powoduje, że pracownicy szybko przyzwyczajają się do wymogów polityki ochrony informacji w firmie. Działamy na terenie: Bydgoszczy, Gorzowa, Poznania, Szczecina czy Zielonej Góry.

BEZPIECZNIE

Dostęp do dokumentów mają tylko osoby upoważnione - dokumenty przeznaczone do zniszczenia znajdują się w zamkniętej szafce / pojemniku (na życzenie klienta dodatkowo zabezpieczonym plombą) pojemniki dodatkowo są wyposażone w specjalnie skonstruowany mechanizm wrzutowy, uniemożliwiający wyjęcie dokumentów przez osoby nieupoważnione.

ESTETYCZNIE

Niewielkie wymiary, meblowe wykończenie, popularna kolorystyka powodują, że nasze pojemniki wtapiają się w interior Państwa biura

PROCES NISZCZENIA DOKUMENTÓW

  • dostarczanie worków bankowych lub pojemników, oraz plomb do miejsca odbioru - na życzenie klienta pakowanie dokumentów do pojemników
  • odbiór zaplombowanych pojemników- transport i konwój  do niszczarni
  • zniszczenie dokumentów na maszynach 3 klasy tajności według normy DIN 66 399
  • monitorowanie procesu niszczenia
  • wystawienie certyfikatu zniszczenia
  • dostarczanie na życzenie klienta zerwanych plomb oraz nagrania procesu niszczenia